НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ У ГАЛУЗІ ЯГІДНИЦТВА

Дата: 30.10.2019 09:42

Фото без опису    Заявку для участі у конкурсному відборі на одержання часткового відшкодування суб’єкти господарювання подають до Комісії через обласний Департамент агропромислового розвитку до 5 листопада. Часткове відшкодування надається заявникам, які зареєстровані та здійснюють діяльність у галузі ягідництва на території Сумської області

Триває приймання заявок та документів на часткове відшкодування витрат із придбання садивного матеріалу малини/смородини від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу з чистим доходом (виручка) за останній рік до 15 млн грн. За таким напрямом передбачена фінансова підтримка з обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року.

Часткове відшкодування здійснюється на безповоротній основі заявникам за придбаний ними садивний матеріал малини/смородини у період з 1 жовтня минулого року до 30 вересня поточного року, у розмірі до 75 відсотків його вартості без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 50 тис. грн.

Заявки та документи приймаються за адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29.

Телефон для довідок: (0542) 77 15 70, 77 15 72.

E-mail: apk@sm.gov.uaapk-agronom@sm.gov.ua

Детальніше: https://is.gd/T3WMek