День української писемності та мови в бібліотеці-філії смт. Зноб-Новгородське.

Дата: 07.11.2019 14:35

"Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства"

П. Куліш

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця, а особливо сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Саме, напередодні цього свята, бібліотека-філія смт. Зноб-Новгородське запросила своїх користувачів на захід «Світлиця слова у безмежжі часу».

Головною метою заходу було знайомство учнів з історією України, виховання у них почуття глибокої любові до української мови. Переглянувши документальний фільм, діти зрозуміли, що розвиток нашої мови – це частина історії розвитку всього суспільства. Цікавості та змістовності додала презентація «Історія писемності», яка розкрила нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, походження і розвиток.

Після заходу юні користувачі мали змогу ознайомитися з друкованими матеріалами про розвиток української мови , які були представлені книжкою виставкою - «Ми патріоти своєї мови».