Дата: 11.11.2019 14:54

Працівники культури та майстри народної творчості відзначили своє професійне свято. В Україні його щорічно святкують 9 листопада. З цієї нагоди в приміщенні Зноб-Новгородської селищної ради відбулися урочистості.

З професійним святом працівників культури та майстрів народної творчості привітав голова селищної ради Петро Гончаров.

«Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє», – відзначив у вітальному слові Петро Васильович. Також він подякував всім працівникам комунального закладу «Зноб-Новгородський Центр культури і дозвілля» та працівникам комунального закладу «Зноб-Новгородська Публічна бібліотека» за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки та побажав теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури Зноб-Новгородської громади працівників галузі нагородили подяками. Подяка від народного депутата України Андрія Деркача - Олені Сенченко, керівнику народного ансамблю "Вербиченька" , від голови Зноб-Новгородської ради Самусь Олені, Самосі Катерині керівнику народного ансамблю "Деснянка" та Ірині Буберенко керівнику гуртків за видами мистецтва.