День Доброти в комунальному закладі "Зноб-Новгородська Публічна бібліотека"

Дата: 13.11.2019 14:59

Фото без опису    Добро, милосердя… Ми часто чуємо слова і навіть вживаємо їх у мовленні, іноді не відчуваємо всю глибину їх змісту.

Якщо вдуматись, то можна сказати, що вони означають безцінні риси характеру, які допомагають людям жити. Творити, роблять життя гарним та прекрасним.

Щоб розбудити в серцях ті почуття, до Всесвітнього дня доброти , у бібліотеках-філіях комунального закладу «Зноб-Новгородська Публічна бібліотека»  пройшов цикл заходів «Добро спіши робити людям». До бібліотек запросили наших користувачів зі шкіл. Дітки дізналися  про історію виникнення свята, переглянули літературу  про доброту. Після цього, вони самі запропонували  зробити добру справу для бібліотек – провели акцію «Книжковий Айболить» («відремонтували хворі дитячі книги»).