Привітали з Днем народження довгожительку с. Мефедівка.

Дата: 15.11.2019 14:49

Фото без опису  15 листопада жителька села Мефедівка Тетяна Павлівна Сохошко відзначила свій 93 рік народження. Привітати ювілярку до її оселі завітали в.о. старости Кренидівського старостівського округу, Наталія Миколаївна Кузьменко, Тетяна Михайлівна Кухта – директор КЗ «Зноб-Новгородський Центр надання соціальних послуг», Сергій Степанович Нечволод – голова ветеранської організації та друзі іменинниці.

По вкритих зморшками щоках текли сльози радості за приділену до неї увагу, за подарунки та квіти, з добром принесені до її світлиці.

На завершення візиту Наталія Миколаївна побажала наступного року з нагоди дня народження Тетяни Павлівни зібратися у такому ж, а то й більшому складі.

Тетяна Павлівна щиро дякувала  своїм гостям, бо чого варті увага, пам’ять і звичайне добре слово у такий день для довгожительки.