ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ « РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКЕ – ШОСТКА»

Дата: 22.11.2019 09:19

Зноб-Новгородською селищною радою опрацьовано електронну петицію «Ремонт автомобільної дороги Зноб-Новгородське – Шостка».
    Повідомляю, що у відповідності до видатків селищного бюджету, затвердженого сесією селищної ради на виконання ремонту зазначеної дороги коштів не передбачено. Бюджет громади не має змоги за власні кошти здійснити ремонт дороги.
    Враховуючи викладене, депутати Зноб-Новгородської селищної ради у 2018 році, разом з Чернацькою, Великоберезківською, Уралівською, Вовнянською, Івотською та Каліївської  сільськими радами звернулися до Кабінету Міністрів України щодо ремонту дороги Середина-Буда – Шостка. Аналогічні звернення направлялися до Сумської обласної державної адміністрації.
        У поточному році з питанням ремонту зазначеної автодороги селищна рада звернулася до Президента України.
    На виконання вимог, викладених у петиції, селищна рада звернулася з листами щодо ремонту дороги до відповідних органів (листи додаються).

Селищний голова                                         П. Гончаров