Жителі Зноб-Новгородської ОТГ скаржаться на засилля на вулицях собак

Дата: 27.11.2019 13:34

Фото без опису  Традиційне «собаче» питання вкотре хвилює жителів Зноб-Новгородської ОТГ.

Шановні власники собак!
Зноб-Новгородська селищна рада звертається до вас з проханням прив`язувати своїх собак або утримувати їх у вольєрах.

До вирішення «собачої» проблеми нам всім слід підійти виважено і комплексно: селищна рада, безперечно, і надалі вживатиме заходів, дозволених законодавством, але і кожному із вас треба відповідально ставитися до утримання власних тварин. Вони не повинні за межами вашого подвір’я  створювати незручності іншим мешканцям, і тим паче – становити загрозу здоров`ю.

За порушення правил утримання домашніх улюбленців кожен буде притягуватися до адміністративної відповідальності у розмірі від 510 грн.

Отже, закликаємо всіх мешканців спільно дбати про порядок, комфорт і безпеку у громаді, піклуватися про тварин. Але, перш за все, людяними бути один до одного.