Привітали з Днем народження довгожительку с. Мефедівка.

Дата: 04.12.2019 10:58

Фото без опису   3 грудня 2019 року виповнилося 95 років жительці села Мефедівка Варварі Савелівні Авраменко. Розділити радість ювілею завітали голова Зноб-Новгородської селищної ради П. Гончаров, в.о. старости Н. Кузьменко та директор Центру соціальних послуг Т. Кухта.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали всього найкращого і зазначали, що довгожителі – це історія громади, гордість, приклад для молодого покоління. Адже саме на долю людей старшого віку випало багато випробувань.

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Дякуємо за багаторічну сумлінну працю. Зичимо міцного  здоров’я та душевної теплоти. Довгих років життя!»- сказав у вітальному слові Петро Гончаров.Фото без опису

Іменинницю нагородили подякою від Зноб-Новгородської селищної ради та цінним подарунком. Усе своє життя несе Варвара Савелівна теплоту і любов до людей, праці і родини. Завжди  в її очах по-особливому світяться яскраві промінчики радості і доброти.