На базі ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» пройшли протипожежні тренування

Дата: 13.12.2019 11:25

Фото без опису12 грудня 2019 року на території ДПТНЗ «Зноб-Новгородський ПАЛ» були проведені тренування з пожежної безпеки.

Умовна пожежа виникла на лівому крилі третього поверху гуртожитка. За викликом на номер «101» негайно виїхав пожежний підрозділ. Тим часом керівництво ліцею провело евакуацію 18 дітей та 20 працівників. По прибуттю пожежні евакуювали за допомогою драбини «загублену дитину» з третього поверху та ліквідували умовну пожежу.

Наступним етапом була теоретична частина. Начальник 42 ДПРП капітан служби цивільного захисту Дмитро Сергійович Олексієнко розповів персоналу про правила користування вогнегасниками та про основні правила щодо запобігання виникнення пожеж, а дітям продемонстрував повчальний момент пожежі. Активно показав свої знання учень групи № 1 Денис Бугайов, щодо протипожежної безпеки.

При підведенні підсумків Дмитро Сергійович повідомив, що всі відпрацювали на оцінку «добре», а керівництво об’єкту подякувало за дуже повчальне тренування.