Реалізація медичної реформи в умовах децентралізації

Дата: 16.12.2019 11:24

Фото без опису В рамках реалізації заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, реформуванню первинної ланки медичної допомоги для сімейних лікарів КНП «Зноб-Новгородська АЗПСМ» було придбано автомобіль Reno DUSTER. Реалізація даного проекту стала можливій  завдяки фінансовій підтримки з державного бюджету та коштів  Зноб-Новгородської селищної ради. Придбання даного автомобілю дасть можливість покращити обслуговування населення громади сімейними лікарями, стане можливим отримати первинну допомогу не виїжджаючи зі свого населеного пункту або отримати направлення до вузькопрофільного лікаря.