Завітала казка в День Святого Миколая до садочку "Казка"

Дата: 19.12.2019 14:29

Фото без опису   Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає і саме це свято - прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала і в наш КДНЗ «Ясла-садок Казка» Всі вихованці  дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято Миколая і ось настав цей довгожданий момент. До дітлахів завітали учні 3-го та 4-го класів під керівництвом учителів Інни Розумної та Ольги Несмашної. Гості зі школи привітали дошкільнят зі святом та показали казку «Пан Коцький» на новий лад.

Також наших найменших мешканців громади привітала недільна школа під керівництвом протоієрея церкви «Всіх скорботних радість» Миколая та Ольги Миколаївни Гніденко.

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні на святі. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців та гостей свята на довгий час.

Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові.