В Зноб-Новгородській громаді урочисто запалили новорічну ялинку

Дата: 20.12.2019 09:30

Фото без опису   19 грудня, у День святого Миколая, біля будинку культури запалили головну ялинку Зноб-Новгородської громади. Зустріти новорічні свята у дружньому колі прийшли багато дітей з батьками.

Ялинка в селищі Зноб-Новгородське унікальна – це не зрубане дерево, а живе. Таке рішення дозволяє зберігати місцеві ліси, економити бюджет та безпечно проводити свята.

Привітали малечу зі святом голова Зноб-Новгородської селищної ради Петро Гончаров, який щиро побажав усім здоров’я, миру, добра, злагоди, щастя, виконання всіх бажань та директор Центру культури і дозвілля Олена Самусь.

Яскравими вогнями освітила присутніх новорічна красуня-ялинка.  Жителі громади раділи казковому дійству й отримали незабутні враження від свята.

У Свято Миколая усі мають бути щасливими: і ті, хто робить подарунки, і ті - хто отримує. Тож не забувайте дарувати подарунки ближнім, наслідуйте вчинки Миколая. Зі святом Вас!