НОВОРІЧНА КАЗКА РОЗПОЧАТА!!!

Дата: 24.12.2019 12:44

Фото без опису Святкова атмосфера, чудово оформлена зала, різноманітність костюмів, вміло підібраний репертуар, барвистість виступів дітей – все це яскраві і радісні події в житті дошкільнят. І нарешті початок казки – Новий Рік!

Сьогодні розпочалися веселі новорічні ранки. Радісний святковий настрій був у дітей другої молодшої групи КДНЗ «Ясла-садок Казка» (вихователь Н.М. Колгунова, музичний керівник С.В. Каперсако)

Кожен, хто побував на святі, поринув у світ нестримних веселощів та пригод. Адже до підбору новорічного костюму всі поставилися відповідально, намагаючись як найкраще продемонструвати вибраного казкового героя, а їх було вдосталь: лисички, зайчики, сніжинки,  ведмеді, сучасні улюбленці дітей та інші цікаві персонажі.

Діти співали, танцювали, розповідали вірші, грали в ігри, водили хороводи. Ну, і звичайно ж, кожен малюк отримав подарунок від Діда Мороза!

Святкування Нового року в дитячому садочку пройшло весело, змістовно та цікаво. Всі присутні отримали море насолоди та купу позитивних емоцій, додому поверталися зі справжнім новорічним настроєм.