Паспорта бюджетних програм відділу освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради на 2019р. (24.12.2019)

Дата: 27.12.2019 10:20

ЗІІОБ-НОВГОРОДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

24.12.2019р.  Наказ  №123-ОД

смт. Зноб-Новгородське

Про затвердження паспортів бюджетних програм

Відповідно до пункту 6 частини 5 статті 22 Бюджетного Кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 24 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в міністерстві юстиції 10 вересня 2014 року за номером 1103/25880, рішення Зноб-Новгородської селищної ради від «17» грудня 2018р. «Про селищний бюджет на 2019 рік»

НАКАЗУЮ

1. Затвердити зміни до паспортів бюджетних програм на 2019 рік.
  • КПКВКМБ 0611020 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» .
  • КПКВКМБ 0617363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».
  1. Контроль за виконання цього наказу залишаю за собою.

М. АНДРУЩЕНКО