Оприлюднена інформація по генеральному плану с. Очкине

Дата: 27.12.2019 12:37

Відповідно до ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо наступне.
Рішенням №1278 Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області (7 скликання, 37 сесія) від 20.12.2019 р. затверджено документ державного планування «Генеральний план с. Очкине Середино-Будського району Сумської області».

На офіційному веб-сайті Зноб-Новгородської селищної ради http://zn-otg.gov.ua оприлюднено:
1.    Затверджений проект «Генеральний план с. Очкине Середино-Будського району Сумської області».
2.    Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування «Генеральний план с. Очкине Середино-Будського району Сумської області».
3.    Довідки про консультації з Департаментом екології та охорони природних ресурсів  та Управлінням охорони здоров я Сумської обласної державної адміністрації.
4.    Довідка про громадське обговорення.

ЗАХОДИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ МОНІТОРИНГУ НАСЛІДКІВ
ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ, У
ТОМУ ЧИСЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

Моніторинг впливу на довкілля є обов’язковою умовою при здійсненні планованої діяльності:
-  проведення моніторингу атмосферного повітря;
-  щорічне проведення контролю якості повітря на межі санітарно-захисної зони та найближчої житлової забудови, на договірній основі акредитованою лабораторією;
-  контроль за дотриманням допустимих рівнів і тривалості дії шуму на договірній основі акредитованою лабораторією;
-  щорічне проведення контролю якості стічних вод після очисних споруд.

ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ З ОРГАНАМИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ