ДПТНЗ "Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей" проводить набір на 2020 - 2021 н.р.

Дата: 27.01.2020 09:48

Фото без описуДорогі юні друзі!

Сьогодні перед вами постає питання вибо­ру подальшого життєвого шляху. Професійна освіта та кваліфікаційна підго­товка фахівців є основою розвитку нашої дер­жави в умовах реформування народного гос­подарства та економіки. На території Зноб-Новгородської ОТГ знаходиться державний професійно-технічний навчальний заклад «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей», який створює всі умови для реалі­зації потреб особистості в здобутті професій­ної освіти, оволодінні спеціальностями відповідно до своїх здібностей та інтересів, які будуть задовольняти сучас­ний ринок праці. Працівники ліцею намагаються урізнома­нітнювати методи і форми навчання та вихо­вання. У стінах закладу регулярно проводять різноманітні заходи та змагання різних рівнів. Ліцей гостинно запрошує на навчання за такими професіями: