«Три найсмачніші запахи? Запах гарячої кави, свіжої випічки і сторінок нової книги»

Дата: 28.01.2020 10:02

Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. До комунального закладу «Зноб-Новгородська Публічна бібліотека» надійшли нові надходження. Найближчим часом, згідно розподілу, нові книги надійдуть до всіх бібліотек-філій Зноб-Новгородської громади.

Серед розмаїття книг твори відомих сучасних українських письменників, а саме: І. Карпа, О. Волкова, братів Капранових, І. Роздобудько, Я. Винницької, Н. Топської, С. Павленко, В. Шевчук, Д. Білого, С. Лірника, М. Дочинець, А. Клімова, Марини та Сергія Дяченки, Ю. Винничука та ін.

До послуг користувачів зарубіжна література – Агата Крісті «Вибрані твори», Д.Ж. Чейз «Реквієм блондинкам», Р.Кіплінг «Як і чому», Д.Ж. Сперроу «Дитяча енциклопедія космосу», А.Мердок «Чорний принц», М.Лінч «Дитяча енциклопедія тварин», Жорж Санд «Чортова калюжа» та ін.

Тож запрошуємо відвідати бібліотеки-філії громади, ознайомитися з оновленою літературою та обрати книги, які Вас зацікавлять.

Приємного читання!