УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 07.02.2020 13:12

Задля покращення стандартів надання адміністративних послуг, які б, повною мірою, задовольняли потреби населення, співробітники Центру надання адміністративних послуг безперервно навчаються.

В рамках взаємодії  з Управлінням соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації для працівників ЦНАП селищної ради 05.02.2020 року було проведено навчальний семінар,  під час якого були розглянуті практичні питання у сфері надання адміністративних послуг соціального характеру.

У ході семінару обговорювалась практична сторона при подачі документів суб’єктами звернень для отримання послуг, конкретні ситуації, які виникають у адміністраторів ЦНАП. Також узгоджено процес взаємодії ЦНАП із суб’єктом надання зазначених адміністративних послуг, отримано інформаційні та технологічні картки цих послуг, заповнення форм заяв та нормативні документи в цій сфері.

Незабаром для жителів громади будуть доступні 38 послуг соціального характеру у Центрі надання адміністративних послуг.