Звернення голови Зноб-Новгородської селищної ради з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 08:50

Фото без описуШановні мешканці Зноб-Новгородської громади!

Сьогодні, у День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо не лише полеглих на Майдані, а й усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Згадаємо і вшануємо в ці дні Героїв. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і тими, хто утворив Небесну Сотню та спостерігає за нами з небес. Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих захисників країни, щиро бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі  за краще майбутнє своєї держави, своїх дітей та онуків.

Ми у жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні, синів і доньок, які загинули, захищаючи цілісність та єдність нашої держави, перед матерями і батьками, які виростили справжніх патріотів України, перед дітьми, які втратили батьків.

Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.

Герої не вмирають!

Слава Україні!