Семінар "Заготівля, переробка і кооперація у трав’яному бізнесі"

Дата: 26.02.2020 15:47

Посилання на фейсбук

Подробиці

Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми запрошує власників індивідуальних селянських та фермерських господарств, а також представників малого бізнесу та середніх агрофірм, які бажають диверсифікувати та підвищити рентабельність своєї діяльності, взяти участь у семінарі «Заготівля, переробка та кооперація у трав’яному бізнесі», який відбудеться 28 лютого 2020 року у Конгрес-центр СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

Реєстрація на семінар обов'язкова за посиланням:

Протягом семінару передбачається виступ ключових спікерів за темами:
1) технології вирощування лікарських та ароматичних культур згідно стандартів GACP та Organic;
2) технології заготівлі дикоросів;
3) технології сушки та доробки сировини до товарного вигляду;
4) кооперація у вирощуванні, заготовці та переробці лікарських та ароматичних рослин.

В межах заходу буде проведено воркшоп "Вирощування лікарських рослин та заготовка дикоросів як прибутковий бізнес".

Серед спікерів:
Шумейко Євгеній, директор ТОВ «Добротрав», м. Лубни, Полтавська обл.
Губаньов Олександр, агроном-консультант компанії «Шльосем Україна», член президії асоціації виробників лікарської сировини;
Майстренко Марина, керівник проекту «GreenInvest», адвокат, агроеколог, експерт в галузях міжнародного та аграрного права, інвестиційної діяльності, органічного виробництва.

Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова:

Даний захід реалізується Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми, що заснований на базі ГО "Рада молодих вчених" за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

!!!
Зареєструвавшись на подію (та беручи безпосередньо участь у заході), Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, а також на фото- та відеофіксацію.

З організаційних питань надсилайте запити на sumy@bisc.org.ua або телефонуйте: (050) 247 0204.

#eu4business
#bscsumy

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)