Вибір професійного шляху – життєво важливе рішення

Дата: 27.02.2020 13:02

Фото без описуЩорічно перед практично всіма випускниками шкіл Зноб-Новгородської громади і Середино-Будського району постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків.

27 лютого в Зноб-Новгородському ЗЗСО  було проведено профорієнтаційний захід, метою якого стало ознайомлення учнів з особливостями професійного самовизначення, збагачення уявлення про світ професій та їх особливості і формування осмисленого підходу до вибору професії. Учні дев'ятого та одинадцятого класів з цікавістю віднеслися до інформації яку їм надала, вчитель української мови та літератури, з багатолітнім досвідом, Наталія Данилівна Гончарова. Діти заповнили анкети, в яких вказали куди планують далі йти вчитися.

ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» запрошує саме Вас!

-  Широкий вибір професій;

-  Безкоштовне навчання;

-  Забезпечення стипендією;

-  Сучасна матеріально – технічна база;

-  На базі ліцею діють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, бібліотека.

По закінченню ліцею отримаєте свідоцтво про повну загальну середню освіту, диплом кваліфікованого робітника.

Для кожного з Вас завжди гостинно відчинені двері!

.