Перелік послуг, які надаються через відділ ЦНАП Зноб-Новгородської селищної ради – змінено

Дата: 28.02.2020 08:36

Фото без опису

Відділ ЦНАП Зноб-Новгородської селищної ради працює над розширенням переліку послуг. І все задля єдиної мети – щоб кожен громадянин швидко, без зайвих проблем, отримав якісний сервіс!

Для зручностей наших мешканців, 19.02.2020 року на черговому засіданні сесії прийняли рішення про внесення змін до переліку послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради.

Було доповнено розділи: «Земельні питання», «Питання місцевого значення» і «Питання соціального характеру».

На даний час у Зноб-Новгородському ЦНАПі можна отримати 19 земельних послуг, суб’єктом надання яких є Відділ Держгеокадастру у Середино-Будському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області. Запроваджено прийом документів по 38 послугам соціального характеру, в тому числі: надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги при народженні дитини, державної допомоги на дітей одиноким матерям і т.д., суб’єкт надання - Управління соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації. Більш детально з переліком послуг можна ознайомитися на сайті за посиланням:

Кожен крок до розширення переліку адміністративних послуг жителів Зноб-Новгородської громади є особливо цінним і важливим для команди ЦНАПу.

У разі виникнення додаткових питань, консультацію можна отримати за телефоном (098) 989 7651, електронною поштою: cnap-znobnovgorod@ukr.net.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!

#ЦНАП #Зноб_НовгородськийЦНАП #Зноб_НовгородськаОТГ