Велика проблема простих людей

Дата: 04.03.2020 14:33

Фото без описуНещодавно до нашої громади завітали представники телеканалу «Інтер» і зняли програму про стан дороги Т 1908 сполученням Шостка-Середина-Буда через смт. Зноб-Новгородське. Селищна рада вдячна жителю громади, Клімову Віталію, який запросив до нас телебачення, всім, хто не був байдужим до цієї гострою проблеми, прийшов на зустріч з кореспондентами і розповів про необхідність ремонту дорожнього покриття і яке це має значення для жителів нашого населеного пункту.

У свою чергу селищна рада сама та разом з іншими сільськими радами, які розташовані на цій дорозі, неодноразово зверталися до всіх інстанцій від яких залежить ремонт автомобільної дороги сполученням Середина-Буда – Шостка через смт. Зноб-Новгородське.

Ми зверталися до Президента України, Прем’єр-Міністра України, голів Служби автомобільних доріг України та області, голови обласної ради та голови державної адміністрації, народного депутата України Деркача А.Л.

Копії листів надані керівництву телеканалу для використання в сюжеті.

Маємо надію на позитивне вирішення керівництвом області та держави наших спільних проблем.