З ТВОРЧИМ ВІЗИТОМ ДО СУСІДНЬОЇ ОТГ

Дата: 10.03.2020 11:35

6 березня 2020 року колективи  - фольклорно-етнографічний ансамбль «Деснянка» та народний ансамбль «Поліські зорі» мали приємну нагоду відвідати Шалигинську об’єднану територіальну громаду, де проходило свято з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Представники Зноб-Новгородської громади, ансамбль «Деснянка», достойно виступили на сцені сусідів і продемонстрували високий рівень підготовки й знання фольклору свого рідного краю. Місцеві глядачі тепло приймали наш дует у складі Олексія Воробйова та Сергія Михайленко. В знак дружби, партнерства, взаємоповаги колективам була вручена відзнака.

Ми вдячні керівництву Шалигинської ОТГ за теплий прийом і бажаємо громаді розвитку та процвітання, а її мешканцям - миру, щастя та добробуту.