Відсвяткували Міжнародний жіночий день в громаді

Дата: 10.03.2020 17:02

На щастя, весна цього року вступила в свої права дуже рано і це сприяло гарному настрою для свята жінок, краси і кохання. Тому, напередодні 8 Березня, клубами Зноб-Новгородської громади прокотилася хвиля привітальних концертів. Глядачі із задоволенням прийшли до святково прибраних клубів, щоб розділити між собою весняний настрій та насолодитися чудовими номерами, які підготували для них їхні артисти аматори.

Поздоровити кращу половину Зноб-Новгородської ОТГ взяли на себе відповідальність в.о. старост. Вони  від щирого серця бажали щастя, здійснення мрій, здоров'я і любові! А чого тільки не приготували організатори концертів у своїй святковій програмі: і гарні душевні пісні, і жарти, і кумедні сценки, і прекрасні вірші для наших жінок, матусь, доньок, сестричок, онучок. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

Тож, можна вважати, що весна вступила вже в свої законні права - серця зігріті, усмішки зацвіли, в очах горить вогник жіночого щастя, а більше годі і сподіватися. Адже, коли жінка щаслива і посміхається - то радіє вся Земля...