УВАГА!!!

Дата: 17.03.2020 10:31

З метою недопущення, розповсюдження COVID-19, відповідно до рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та  протоколом позачергового засідання  Сумської обласної комісії , на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 17.03.2020 року відділ Центр надання адміністративних послуг Зноб-Новгородської селищної ради, припиняє прийом громадян та юридичних осіб з питань надання адміністративних,  соціальних, реєстраційних послуг.

У зв’язку із цим дбаючи про здоров’я своїх клієнтів, переконливо просимо Вас тимчасово утриматися від відвідування ЦНАП селищної ради без нагальної потреби.

Про відновлення роботи ЦНАП  Вас буде повідомлено додатково!
Телефон для довідок: 0989897651 (Стаціонарний телефон ЦНАП)

0967629574 Начальник відділу ЦНАП