Звернення голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 25.03.2020 10:19

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ !

Фото без опису У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації щодо захворюваності на новий коронавірус, а також зі збільшенням в Україні кількості лабораторно підтверджених випадків COVID-19, закликаю жителів громади, максимально обмежити контакти з оточуючими.

Рекомендую впродовж щонайменше 14 днів уникати будь-яких контактів з іншими людьми, щоб зменшити ризик зараження. Неприпустимі контакти віч-на-віч ближче ніж 1,5 метри та довше 15 хвилин. Єдиний виняток — звернення по медичну допомогу. При будь-яких симптомах хвороби зателефонуйте своєму сімейному лікареві  і дотримуйтесь подальших рекомендацій.

У зв’язку з тим, що найбільш вразливими  до дії коронавірусу є літні люди, закликаю їх максимально обмежити свої контакти з іншими людьми. У разі необхідності закупівлі продуктів харчування, засобів гігієни для таких людей прошу звертатися за телефонами :

або за телефоном старости у Вашому населеному пункті.

Селищна рада має людей, які готові за пенсіонерів сходити до магазинів та здійснити за них покупку.

За цими ж телефонами ми готові отримувати від Вас дзвінки щодо всіх проблем і прохань, які виникнуть у Вас в цей період.

Звертаюсь до жителів всіх населених пунктів проявити турботу про літніх людей, які мешкають поруч. Роз’яснити їм про небезпеку захворювання, обмежити їх контакти, допомогти у закупівлі необхідних товарів або повідомити про це селищну раду.

Закликаю всіх до взаємної відповідальності, витримки, суворого дотримання всіх передбачених на період карантину заходів. Спільними зусиллями ми подолаємо це випробування і повернемося до нормального життя. Попереду нас чекає ще багато важливих справ, важливих дат. Ми разом зустрінемо Пасхальні свята, а в поминальні дні віддамо шану нашим рідним, які пішли з життя. Спільно відзначимо 75-у річницю Перемоги у Другій світовій війні. Облаштуємо і озеленимо територію нашої громади.

Щиро бажаю всім вам витримки, глибокого розуміння ситуації, відповідальності і міцного здоров’я!

З надією на порозуміння

cелищний голова П. Гончаров