Паспорт бюджетної програми від 08.04.2020р. РЗП № 52- ОД

Дата: 13.04.2020 16:15

Розпорядження

ТПКВКМБ 0113140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)»

ТПКВКМБ 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів»

Зміни до паспорту бюджетної програми на 2020 рік Зноб-Новгородської селищної ради

ТПКВКМБ 0110150 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах»

ТПКВКМБ 0111010 «Надання дошкільної освіти»

ТПКВКМБ 0112113 «Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)»

ТПКВКМБ 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»

ТПКВКМБ 0117130 «Здійснення заходів із землеустрою»

ТПКВКМБ 0117610 «Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва»

ТПКВКМБ 0117691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місце»