Весна, знову біля озера - гори сміття

Дата: 28.04.2020 12:19

Фото без опису Озеро селища Зноб-Новгородське – найбільш популярне місце для відпочинку як місцевих жителів, так і гостей. Але гарна природа та екологія, візітівка нашої ОТГ, страждає від продуктів людської самодіяльності. Сьогодні, 28 квітня, не дочекавшись закінчення карантину, технічному персоналу Зноб-Новгородської школи, майже за 4 години  наполегливої праці, вдалося зібрати кількадесят пакетів з відходами, серед якого переважали пластикові і скляні пляшки. Тепер біля озера чисто, але чи надовго?

Сумно і страшно бачити й усвідомлювати, що у нас живуть люди, які вважають нормою відвезти сміття та викинути його в озеро, або на берег, забути прибрати після відпочинку.

Адміністрація Зноб-Новгородської селищної ради щиро дякує небайдужим працівникам  за активну участь у житті громади і звертається  до всіх, підтримувати чистоту свого селища, адже набагато приємніше прогулюватись чистим лісом, чистою прибережною зоною. Варто пам’ятати, що лише від нас залежить, чи буде потреба прибирати ВАШІ улюблені місця знову і знову.