Чергова "вдячність" відпочиваючих

Дата: 30.04.2020 10:48

Фото без опису Естафету працівників Зноб-Новгородської школи щодо прибирання сміття у місцях масово відпочинку перейняв колектив ДНЗ «Зноб-Новгородський ясла-садок Казка». 29.04.2020 року його робітники разом з працівниками НПП «Деснянсько-Старогутський»  прибрали прибережну смугу в урочищі «Дубицькі» та біля пляжу дитячого табору «Десна».

Учасникам акції ледь вистачило сил прибрати «вдячність» відпочиваючих за милування нашими краєвидами. Нажаль, щоб прибрати всі «подарунки» залишені гостями у найближчому лісі, необхідно застосування спеціальної техніки. Географія любителів природи вгадується по фірмовим пакункам з назвами тих торгівельних центрів, де вони закуповували  засоби для «релаксу» на одинці з природою.

Адміністрація Зноб-Новгородського селищної ради вдячна всім за сприяння та, в черговий раз, закликає жителів і гостей громади берегти природу і прибирати за собою сміття! «Хочеться вірити, що ми достукаємося до вашої свідомості, адже чистота починається з кожного з нас» - підкреслив голова громади Петро Гончаров.