У Зноб-Новгородській ОТГ привітали медиків з професійним святом

Дата: 19.06.2020 10:40

Фото без описуЩорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.
Напередодні свята в Зноб-Новгородській громаді привітали грамотами та квітами кращих медичних працівників.
З нагоди професійного свята присутніх привітав голова селищної ради Петро Гончаров та висловив вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканцям нашої громади. Разом із щирими вітаннями з нагоди  професійного свята голова громади вручив Почесні Грамоти.
 Також, від імені депутата Верховної ради України, Андрія Деркача, нагородив Подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість професії, наполегливість та людяність.