До Зноб-Новгородської ОТГ завітав голова Сумської обласної державної адміністрації Р. Грищенко
01.07.2020 вперше за останні 20 років до смт. Зноб-Новгородське завітав голова Сумської обласної державної адміністрації Р. Грищенко зі своїм заступником С. Банніковим та головою райдержадміністрації В. Губенком. Як він раніше і обіцяв у «подорож» Середино-Будським районом та нашою громадою він взяв керівників дорожніх служб області, які були на власних автомобілях.
Хоча візит очільника області був динамічним і короткочасним, в ході спілкування з ним, голова селищної ради П. Гончаров, встиг обговорити багато питань, що турбують наших людей.
В с. Голубівка Р. Грищенко запевнив, що у поточному році буде відремонтовано водоскидну споруду.
Також губернатор пообіцяв допомогу у придбанні ще одного шкільного автобусу.
Стан наших доріг вразив всіх гостей. Голова облдержадміністрації запевнив, що ремонт буде здійснюватися, але нажаль не так швидко, як цього бажають наші жителі.
В ході візиту обговорювались питання доставки хворих до лікарень Шостки та Середино-Буди, відновлення мовлення українських каналів, забезпечення людей якісним Інтернет-зв’язком, перспективи розвитку підприємства з переробки дикоросів, можливість збуту селянами своєї продукції та інші. По всіх питаннях від Р. Грищенка була отримана підтримка та запевнення у допомозі.