Про впровадження ПК «ІІС «Соціальна громада» через ЦНАП

Дата: 10.07.2020 11:52

Фото без опису

З 18.06.2020 відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради користується програмним комплексом «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», який дозволяє опрацьовувати документи в електронному вигляді. Електронні копії документів, прийняті через „Соціальну громаду” одразу потрапляють в управління соціального захисту населення, що скоротить час прийняття рішення майже вдвічі. Через програмний комплекс мешканці громади зможуть оформити найпопулярніші послуги серед населення - пільги, допомоги та виплати тощо.

Для того щоб отримати послугу заявник повинен мати при собі повний пакет документів. Наприклад, для оформлення пільги на всі види ЖКП подаються такі документи:

• Паспорт, ідентифікаційний номер – всіх зареєстрованих осіб та членів сім'ї зі складу домогосподарства;
  • Трудова книжка;
  • Довідка про наявність земельної ділянки; (земельно-екологічний відділ, вул. Шкільна, б. 1)
  • Пенсійне посвідчення;
  • Посвідчення на пільги;
  • Будинкова книжка;
  • Технічний паспорт (план);
  • Довідка на воду; (КП «Зноба-Благоустрій», вул. Планова, б. 15)
  • Газова книжка; (або знати номер особового рахунка)
  • Квитанція за електроенергію;
  • Договір на сміття з оплатою за рік;
  • Документи на транспорт;
  • Розрахунковий рахунок (IBAN).

Для оформлення всіх видів допомог або за консультацією звертайтеся за телефоном: (098) 989-7651