Декларація про державний суверенітет – перший крок до становлення незалежності України

Дата: 16.07.2020 14:11

16 липня 1990 року Верховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет Фото без описуУкраїни, зробивши перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

Декларація визначила основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави, відкривши новий етап в історії нашого народу, заклавши підґрунтя для прийняття 24 серпня 1991 року Акта проголошення незалежності України, який разом з державним суверенітетом був підтверджений волевиявленням народу на Всеукраїнському референдумі в грудні того ж року.

Фото без описуВ бібліотеці-філії смт. Зноб-Новгородське ОФОРМЛЕНО ІНФОРМАЦІЙНУ ПОЛИЦЮ «ВІХИ СТАНОВЛЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ», яка презентує  історичні матеріали, які висвітлюють цю доленосну подію в історії нашої держави й дають цілісне уявлення про основні віхи становлення її незалежності. Ознайомитися з матеріалами можна до 1 вересня в бібліотеці-філії смт Зноб-Новгородське.