Увага!

Дата: 28.07.2020 09:03

Шановні земляки !

У Зноб-Новгородській  АЗПСМ сталася така ситуація, що лише 2 особи (лікар та медична сестра) не контактували з хворими на СОVID-19. Всі інші працівники амбулаторії разом з працівниками ППБ Зноб-Новгородське Середино-Будська підстанція Шосткинської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги перебувають на самоізоляції.

Сьогодні ці робітники амбулаторії будуть відбирати тести ПЦР від жителів селища, що контактували з особами, у яких виявлено короновірус. Це великий обсяг роботи, який потребує значного часу.

Прохання поставитися до такої ситуації з розумінням і у разі, коли Половінкіна А.В. не відповідає на Ваші дзвінки, звертатися за телефоном до Шкреби А.М.

Водночас повідомляємо, що в Середино-Будській районній лікарні всі бажаючі мають можливість здати тест на ІФА. Вартість складає 125 грн.

Наразі вивчається можливість приїзду до смт. Зноб-Новгородське працівників районної лікарні, які зможуть тут відібрати у бажаючих кров для проведення тестів на ІФА.

Станом на 9 годину ранку прийшли результати 30 тестів на ПЦР. Всі вони негативні. Тобто у цих людей відсутні ознаки коронавірусу.

Прохання всім залишатися вдома. Самоізоляція - основна  складова запобіганню розповсюдженню вірусу.