29 - річниця Незалежності України

Дата: 21.08.2020 12:41

Фото без описуУ Зноб-Новгородській ОТГ закінчилася підготовка до відзначення Дня Державного Прапора України, 29-ї річниці Незалежності України та Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В бібліотеках громади організовані книжкові виставки, інформаційні викладки, спрямовані на донесення до широкого загалу інформації про важливі події та персоналії української історії. Впорядковані  пам’ятники, що увічнюють події воєнних років. Оформлена фотозона в приміщенні Зноб-Новгородському БК. Розроблені культурно-просвітницькі інформаційні листівки патріотичного спрямування, які будуть висвітлюватися  на сторінках соціальних мереж ОТГ.

У день відзначення 24 серпня Дня незалежності України ми повинні усвідомити і завжди пам'ятати про те, що наша незалежність дісталася нам дорогою ціною.