Звернення депутатського корпусу Зноб-Новгородської селищної ради до депутатів Середино-Будської районної ради

Дата: 27.08.2020 11:36

Фото без опису Депутатський корпус Зноб-Новгородської селищної ради звертається до депутатів Середино-Будської районної ради з проханням розглянути на черговій (позачерговій) сесії питання розподілу комунального майна районної ради. Перелік комунального майна за посиланням: http://sbrr.gov.ua/komunalne-majno/. У разі неприйняття такого рішення до ліквідації району, у подальшому розподілом майна буде займатися Шосткинська районна рада. Існують певні сумніви, що Середино-Будський район буде представлений у Шосткинській районній ради достатньою кількість депутатів, які зможуть захистити майно наших людей.

Майже всі райони області на даний момент здійснюють передачу майна до територіальних громад, які утворені (будуть утворюватися) на території бувших районів.

Сподіваємося, що таке рішення буде прийняте в інтересах жителів району, а не в інтересах різних політичних сил або під впливом будь-яких політичних партій.