Коронавірус не відступає!

Дата: 11.09.2020 14:33

Станом на ранок п’ятниці, 11 вересня коронавірус  в Україні виявили у 3144 осіб, зафіксовано 53 летальних випадки, 1128 пацієнтів одужали.  За минулу добу в Україні зафіксований новий антирекорд за кількістю нових випадків зараження COVID-19.

Фото без описуСТАНОМ НА 11 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 2229 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ.

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 42 осіб (м. Суми – 33, Конотоп – 2, Ромни – 1, Білопільський р-н 1, Путивльський р-н – 1, Сумський р-н – 3).  За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 1190 випадків захворювання, у Сумському районі – 140, Білопільський район – 83, Буринський район – 11, смт Велика Писарівка – 3, м. Глухів – 17, Глухівський район – 10, м. Конотоп – 117, Конотопський район – 45, Краснопільський р-н – 19, Кролевецький район – 95, м. Лебедин – 24, Лебединський р-н – 1, смт Липова Долина – 1, Недригайлівський район – 68, м. Охтирка – 76, Охтирський р-н – 20, Путивльський район – 13, м. Ромни – 79, Роменський район – 41, Середино–Будський р-н – 30, Тростянецький район – 77, м. Шостка – 62, Шосткинський р-н – 3, Ямпільський р-н.

На жаль, ситуація з поширенням коронавірусного захворювання на території Середино-Будського району загострюється,  тому при виникненні симптомів хвороби (сухий кашель, підвищення температури, труднощі з диханням) зателефонуйте сімейному лікарю й отримайте інструкції дистанційно.

Звертаємось до всіх бути свідомими і не нехтувати засобами індивідуального захисту! Бережіть себе і будьте здорові!