Звернення головного лікаря Зноб-Новгородської АЗПСМ Аліни Половинкіної.

Дата: 12.11.2020 09:58

Шановні жителі Зноб-Новгородської ОТГ!

Фото без описуПовідомляємо вас про те, що нині епідемічна ситуація, з приводу захворюваності на COVID-19, на території нашої громади знову погіршується.  Станом на 12 листопада 2020 року підтверджено чотири випадки захворювання.

Наразі робота Зноб-Новгородської лікарні спрямована на виявлення кола контактних осіб із хворими на коронавірус.

Звертаюся до жителів нашої громади! Відповідальність, за збереження здоров’я та життя всіх нас, залежить від кожного особисто. Не дайте можливості з’єднатися ланцюгу коронавірусної інфекції та не знехтуйте всіма карантинними заходами!

Пам’ятайте, що коронавірус ніде не дівся. Як ми бачимо, люди й досі інфікуються, хворіють і помирають щодня.

Дотримуйтеся соціальної дистанції, ретельно мийте руки, подбайте про наявність засобів індивідуального захисту, обмежте коло свого спілкування. Якщо відчуваєте слабкість, помітили прояви симптомів хвороби, не гаючи часу, одразу зверніться до свого сімейного лікаря!

Дякую усім за розуміння та громадянську свідомість!