«Пам’ять, яка живе вічно»!

Дата: 20.11.2020 15:44

Фото без опису21 листопада українці відзначають одну з нових, але знакових подій в новітній історії України - День Гідності та Свободи. Сьогодні кожна людина, яка вважає себе справжнім українцем, у своїх молитвах згадує тих, хто віддав за нас найцінніше – життя.

Напередодні цієї дати, з метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у  бібліотеках-філіях Зноб-Новгородської селищної ради відбулися заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття.

Працівники Публічної бібліотеки провели заходи під єдиною назвою «Пам’ять, яка живе вічно»,  метою яких було вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні,  героїзм українських захисників, які  полягли та тих, хто і сьогодні зі  зброєю в руках захищають суверенітет України.