НЕ РИЗИКУЙТЕ ЖИТТЯМ, ВИХОДЯЧИ НА КРИГУ У ПЕРІОД ВІДЛИГИ!

Дата: 02.01.2021 09:53

Фото без описуЗамерзлі водойми громади продовжують атакувати любителі зимової риболовлі. У гонитві за кожною рибиною вони дуже часто нехтують власною безпекою, тим самим провокуючи надзвичайну подію. Значно зростає ризик стати жертвою власної необачності у період відлиги. Саме зараз, в результаті перепадів температури повітря, водойми становлять особливу небезпеку!

Шановні громадяни!

З метою попередження нещасних випадків на замерзлих річках та озерах, Зноб-Новгородська селищна рада закликає громадян не виходити на тонку кригу у період відлиги, і обов'язково застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду.
Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!