ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ, ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ

Дата: 21.01.2021 15:26

Фото без опису

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 №1035 внесено зміни до законодавства, за якими з 1 січня до 1 березня 2021 заяви з необхідними документами для призначення державних допомог, пільг та субсидій приймаються від громадян управлінням соціального захисту населення С-Будської РДА лише у разі надіслання їх поштою (вул. Троїцька, б. 2, м. Середина-Буда, 41000,(05451) 71258) або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи). Заяви з необхідними документами також приймаються старостами та посадовими особами центру надання адміністративних послуг Зноб-Новгородської селищної ради (вул. 30 років Перемоги, б. 9, смт Зноб-Новгородське, (098) 989 76 51).

З 1 березня 2021 р. документи приймаються через старост або посадових осіб ЦНАП Зноб-Новгородської селищної ради виключно з формуванням електронної справи.