ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 26

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ

ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 26

Від 9 лютого 2021 року.

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди

Вночі та вранці 10 лютого в північній половині Сумської області очікується туман, видимість 200-500м, протягом доби по області та м. Суми на дорогах ожеледиця, сніговий накат ( I рівень небезпечності, жовтий)

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

по Сумській області і місту Суми

з 20 години 9 лютого до 20 години 10 лютого 2021 р.

10 лютого погоду визначатиме циклон над Україною.

Прогноз погоди в Сумській області

Хмарно, вночі без істотних опадів, місцями невеликий сніг, вдень сніг, місцями значний,

вночі та вранці в північні половині області туман, на дорогах ожеледиця, сніговий накат.

Вітер північний, 5-10м/с. Температура повітря вночі 7-120морозу, на півночі місцями до

170 морозу, вдень 2-70 морозу.

Прогноз погоди в місті Суми

Хмарно, вночі без істотних опадів, вдень сніг, на дорогах ожеледиця, сніговий накат.

Вітер північний, 5-10м/с. Температура повітря вночі 7-90морозу, вдень 3-50 морозу.

Прогноз складений Сумським центром з гідрометеорології

11 – 14 лютого 2021 р.

11 лютого: Хмарно, вночі без істотних опадів, вдень невеликий, місцями помірний сніг, мокрий

сніг, на півдні області з дощем, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Вітер змінних напрямків, 3-8м/с.

Температури повітря вночі 9-140морозу, вдень 0-50 морозу.

12 лютого: Хмарно, помірні, вночі місцями значні опади(сніг, мокрий сніг та дощ), місцями

ожеледь, хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12м/с, вдень місцями

пориви 15-20м/с.

Температура повітря протягом доби 2-70 морозу, на півдні області до 30 тепла.

13 лютого: Хмарно, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця.

Вітер південно-західний, 7-12м/с.

Температура повітря вночі 12-170морозу, вдень 10-150 морозу.

14 лютого: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця.

Вітер північно-західний, 7-12м/с.

Температура повітря вночі 14-190 морозу, вдень 10-150морозу.

Прогнози складені Харківським регіональним центром з гідрометеорології

ОГЛЯД ПОГОДИ

з 8 години 8 лютого до 8 години 9 лютого 2021 р.

Протягом минулої доби по області спостерігалась холодніша звичайної погода. Вночі та вранці по області пройшли опади у вигляді снігу, місцями сильний сніг. Кількість їх склала 3-19мм. Вітер був східний, 12-14м/с, на півдні та сході області посилювався до 15-18м/с. По області відмічалися хуртовини.

Температура повітря вдень підвищувалась до 8-100 морозу, вночі знижувалась до 9-110морозу. Середня добова температура повітря була 11-140 морозу, що на 5-70 нижче за норму. Повторюваність такого і більш низького температурного режиму на Сумщині на цю дату з 1944 року становить 20-25%.

На ранок 9 лютого висота снігового покриву на переважній території області склала 10-16см, на південному заході 27см, глибина промерзання ґрунту на переважній території області 6-25см.

Радіаційний фон в м. Суми на 8 годину дорівнював 12мкР/год.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)