Оформленням допомоги при народженні дитини он-лайн.

Дата: 12.02.2021 13:57

Відповідно до ЗУ "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", право на допомогу при народженні дитини має один із батьків дитини (опікуну), який постійно проживає разом з дитиною.

Допомога батькам при народженні дитини призначається на підставі свідоцтва про народження дитини. Опікунам зазначена допомога призначається на підставі рішення про встановлення опіки.

У разі народження (встановлення опіки) двох і більше дітей допомога надається на кожну дитину.

Майте на увазі. Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше дванадцяти місяців з дня народження дитини. В іншому випадку - право на допомогу втрачається.

Для оформлення допомоги он-лайн здійснюємо наступні кроки.

Якщо не маєте ЕЦП (електронного цифрового підпису), Вам необхідно його отримати. Доволі просто отримати його он-лайн у додатку Приват-24. Або можна звернутись до одного із кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг. Ідентифікуватись за допомогою ЕЦП.

Заповнити електронну форму заяви про призначення допомоги при народженні дитини через веб-сайт Міністерства соціальної політики України та подати її.

Допомога призначається не пізніше, ніж наступного робочого дня після отримання заяви органом соціального захисту населення.

Довідково. Допомога при народженні дитини надається у розмірі 41280,00 грн. Виплата здійснюється одноразово у сумі 10320,00 грн., решта суми виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами по 860,00 грн.

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:
Середино-Будське бюро правової допомоги –
41000, м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 2. тел. (05451) 7-10-62
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців