Свято рідної мови

Дата: 22.02.2021 10:20

Фото без опису21 лютого весь світ відзначав Міжнародний день рідної мови. Для кожного з нас – це наша милозвучна українська мова. Скільки поетів присвячувало їй свої оди, скільки патріотів полягло за право спілкуватися рідною мовою, скільки ворогів намагалося її знищити. Та вона жива!

З метою зацікавлення у вивченні української мови, популяризації красномовства, поглиблення знань та виховання любові до рідної мови у закладах освіти Зноб-Новгородської громади було проведено ряд заходів. Учні шкіл брали участь у конкурсах на кращий малюнок «Чарівний світ української мови» та конкурсах виразного читання української поезії «До мови серцем пригорнусь». Класні керівники провели тематичні уроки та інтелектуальні ігри «Найкращий знавець»

Не оминув Міжнародний День рідної мови й бібліотеки нашої ОТГ, у яких були організовані виставки літератури «Живи рідна мова, мова колискова»

Тож нехай лунає з усіх куточків України співуча чиста українська мова!