Довгожителів громади привітали з ювілеями

Дата: 22.02.2021 15:07

Цьогоріч, у колі рідних та близьких, у лютому свій 90-й День Народження святкували одразу 2 довгожителя Зноб-Новгородської ОТГ - Шкляр Варвара Павлівна с. Стягайлівка (12 лютого), Журба Іван Павлович смт Зноб-Новгородське (19 лютого). За доброю традицією шанованих іменинників привітали - селищний голова Петро Гончаров, голова ветеранської організації Нечволод С.С., директор центру соціальних послуг Кухта Т.М.. Вони подякували їм за життєву стійкість, невтомну працю та сивочолу мудрість. Вручаючи цінні подарунки і грошову винагороду, Петро Васильович побажав міцного здоров'я, родинного тепла, підтримки та поваги рідних.

Ювіляри зустрічали гостей з посмішкою та хорошим, бадьорим настроєм і дякували за приємний візит та подарунки.