Сумська область, Шосткинський район

ТУРНІР З ФУТЗАЛУ СЕРЕД УЧНІВ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.02.2021 17:42

19 лютого 2021 року пройшов турнір з футзалу серед учнів Зноб-Новгородської ОТГ, присвячений  32-річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

У піднесеній спортивній атмосфері учні мали змогу позмагатись між собою за призи та грамоти і з користю провести час. Всі команди протягом гри демонстрували активність, ентузіазм та спортивний запал.

За результатами спортивних змагань перше місце здобула команда Журавського НВК, друге – команда ДПТНЗ «Зноб-Новгородський ПАЛ», третю позицію посіли футболісти команди Зноб-Новгородського ОЗЗСО.

Ми бажаємо юним футболістам не зупинятись на досягнутому і брати активну участь у подібних заходах, котрі не тільки сприяють здоровому способу життя, але єднають молодь. А влада, у свою чергу, продовжуватиме активно сприяти розвитку спорту в ОТГ і докладатиме усіх зусиль, аби вихованці закладів освіти мали усе необхідне для реалізації своїх спортивних здібностей та уподобань.