Казкове життя в садочку "Казка"

Дата: 23.03.2021 12:43

Фото без описуЗ настанням весни в садочку "Казка" не відпочивають ані вихователі, ані вихованці. На початку березня відбулися святкові заходи до 8 березня (свято матерів).

Вихованці груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та артистизмом.

Наступним відбулося свято "Масляна". Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам наші педагоги навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками.

За Масляною відбулася розвага до Дня кольорових олівців. Дійсно, вийшла прекрасна розвага для малюків. Дітлахи охоче грали, малювали, танцювали і наприкінці закріпили назви кольорів.

Ось так насичено та весело проходить перший місяць весни в КДНЗ ясла-садку "Казка".