Сумська область, Шосткинський район

"ЛІГА СІВЕРЩИНИ" і почесне ІІІ місце!

Дата: 23.03.2021 12:54

14-21 березня у м. Новгород-Сіверський пройшла відкрита першість з міні-футболу (ЛІГА СІВЕРЩИНИ), де гідно представили нашу громаду команда «Десна» (с. Очкине). Цікаві поєдинки, неймовірний ентузіазм, напружена боротьба відбувалася у ході турніру. В результаті «Десна» посіла почесне ІІІ місце і була нагороджена медалями та почесними дипломами. І місце здобули господарі турніру, а друге місце посіла команда з м. Дружба.

Ми пишаємось нашими спортсменами і щиро зичимо високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої ОТГ. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого краю.