У громаді розпочато вакцинацію від Covid-19.

Дата: 26.03.2021 11:35

Фото без опису24 березня в приміщенні КНП «Зноб-Новгородська АЗПСМ» почали вакцинувати від COVID-19 мешканців громади.
Цього дня, в лікарні щеплення від коронавірусу вакциною Covishield отримали 20 осіб. У п’яти з них піднялась температура 37 – 38 градусів. Наразі всі почуваються добре.
Станом на ранок 26 березня медики нашої лікарні розпочали процес вакцинації ще 10 особам.
Головний лікар Зноб-Новгородської АЗПСМ Аліна Половинкіна власним прикладом популяризує вакцинацію проти COVID-19. Вона додала, що це один із найбільш ефективних методів у боротьбі з пандемією, і висловила сподівання, до позитивного ставлення громадян нашої ОТГ щодо щеплення.
«Шановні мешканці нашої громади! Вкотре закликаю вас не ігнорувати пандемію! Прошу дотримуватися маскового режиму, дистанції, режиму миття та дезінфікування рук.
Нагадую, що маска в громадському транспорті, закритих приміщеннях, в місцях масового перебування людей, при відвідуванні установ - є обов’язковим елементом. Бережіть себе і навчіть цьому рідних! В нашій громаді вже офіційно зареєстровано 13 випадків захворювання».

З надією на порозуміння,

головний лікар Аліна Половинкіна.